Aktualności

 • pdf
  Konkurs FaceBook - wymyśl hasło reklamowe! Rozmiar: 0.08 MB | Typ: pdf
  UWAGA! Konkurs. Do wygrania równowartość 500, 200 i 100 PLN.
  Polub stronę facebook.com/zlotnickipl - wymyśl hasło reklamowe z okazji 20 lecia marki Złotnicki, udostępnij hasło na swoim profilu FB, aby uzyskało jak najwięcej komentarzy. Hasło które do 24.09.2016 uzyska jak najwięcej komentarzy - wygrywa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w regulaminie akcji.
  UWAGA! z uwagi na brak uczestników czas trwania konkursu został skrócony. Jednak już wkrótce konkurs z bardziej atrakcyjnymi nagrodami!

   

   

   
 • Młodzi gniewni... poznaj historię marki Złotnicki

  Data dodania: 2016-01-31

  Przede wszystkim chcieliśmy podziękować, wszystkim klientom, którzy w historii istnienia naszej firmy skorzystali z jej usług. Niezależnie od skali zlecenia proszę być pewnym że pierwiastek każdej realizacji odcisnął się na naszym doświadczeniu, umiejętnościach, sprzęcie budując markę Złotnicki.

   
  czytaj wiecej
 • 20 lat istnienia firmy Złotnicki

  Data dodania: 2016-01-18

  Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że w 2016 r. firma F.T.P Złotnicki świętuje 20 lat istnienia. W związku z tym zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji przygotowanej zarówno dla osób chcących skorzystać z usług firmy, jak również tych, którzy chcieliby je propagować.

   
  czytaj wiecej
 •